Marseplast
Strona główna » Firma » Profil działalności

Profil działalności

Marseplast Sp. z o.o. działa na rynku tworzyw sztucznych już od przeszło 20 lat, wcześniej nazywaliśmy się Marseille Sp. z o.o. W tym czasie zdobyła ogromne doświadczenie, które pozwala działać jej prężnie na rynku polskim i międzynarodowym. Głównym celem naszej działalności jest stałe podnoszenie jakości naszych usług i produktów, system obsługi klienta polegający na indywidualnym traktowaniu każdego z nich, jak również terminowość dostaw.

Jako jedni z niewielu świadczymy usługi w pełnym zakresie począwszy od projektowania i wykonywania form (posiadamy własną narzedziownię) przez przygotowanie surowca do produkcji (wytłaczanie, barwienie, napełnianie, mielenie, granulacja), produkcję detali aż po pakownie, magazynowanie i transport (posiadamy duże powierzchnie magazynowe oraz własne środki transportu).

Nad jakością produktów czuwa nasze laboratorium oraz zakładowa kontrola jakości.

Ulokowanie wszystkich tych działań w obrębie jednej firmy umożliwia osobom z pomysłami realizowanie i wdrażanie do produkcji ciekawych projektów, zapewniając jednocześnie skrócenie czasu wprowadzenia projektu w życie, zmniejszenie kosztów, daje gwarancję kontroli i poufności prowadzonych prac.

Wieloletnie doświadczenie uhonorowane jest licznymi atestami oraz obfituje w liczne patenty dotyczące zarówno rozwiązań technicznych produkowanych detali jak i rozwiązań technologicznych produkcji.